#1 2012-12-18 22:31:33

worst nemeza

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-18
Posty: 7
Punktów :   

Kaziu

Wakacje, przyjechał kumpel, z którym się kumplowałem. Jego babcia, spoko jak na babcię, pozwalała nam nocować - do pierwszej siedzieli¶my w garażu, ¶łuchali¶my muzyki, gralismy w karty, a potem do domu i spać. Rano pobudka i powrót do własnego mieszkania. W garażu było naprawde fajnie, była sofa, fotel, radio, stół i tumany kurzu, ale to nam nie przeszkadzało. lubilismy wariować, oprócz nas przychodził jeszcze trzeci kumpel. Pewnego razu byli¶my w tym garażu, i zauważyli¶my, że ma w suficie wej¶cie na poddasze.

- Ej, dam ci nóżkę, a ty tam wejdziesz.

- Tam nie ma ¶wiatła!

- Daj spokój, dzień jest.

Wszedł. Mówił, że pełno tam gratów, aż w końcu, przez głowę przelciało mu pełno my¶li - potwory ukrywaj±ce się na strychu, dyndaj±ce dziecko na sznurku obijaj±ce się o drzwi do szafy. Było do¶ć wysoko, więc bał się skoczyć, nastraszyłem go. Powiedziałem, że widzę, jak kto¶ za nim stoi. Skoczył od razu. Od tamtej pory, nazywali¶my potencjalnego mieszkańca poddasza Kaziu. Lubili¶my żartować o nim, gdy kto¶ z nas krzyczał, mówili¶my, że ma być cicho, bo Kaziu ¶pi.

Pewnego wieczoru poszli¶my po prowiant, jakie¶ picie i chipsy.

Robili¶m sobie z niego jaja, aż w końcu jeden z nas krzykn±ł "Tej, Kaziu! chcesz jednego?!" i rzucił chipsa na poddasze. Usłyszeli¶my wtedy naprawdę niepokoj±cy dĽwięk.

Do teraz dĽwięczy mi w uszach.

Był to dĽwięk jakby kto¶... gryzł chipsa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2eti.pun.pl www.swiatgier.pun.pl www.alfabetmafi.pun.pl www.kraby.pun.pl www.mysticarmy.pun.pl